Markowe gry i zabawki

Każdy z rodziców chce, aby jego dziecko prawidłowo się rozwijało. W dzisiejszych czasach ciężko odciągnąć je od komórek, tabletów czy komputerów, które dostarczają im zabawy. Jednak jest na to sposób – zabawki sklepu Edukatorek. To miejsce stworzone przez rodziców pociech, którzy wiedzą najlepiej czego potrzebuje ich dziecko. Z tego właśnie powodu w ofercie Edukatorka znajdziemy zabawki edukacyjne i terapeutyczne od znanych marek. Połączą przyjemne z pożytecznym i spełnią potrzeby dziecka już od najmłodszych lat. 

Zabawki przyjaciółmi dzieci, które towarzyszą im od pierwszych chwil życia

Wielu z nas miało swoją ulubioną zabawkę, bez której nie ruszaliśmy się nigdzie. Towarzyszyła nam na wakacjach, utulała do snu, broniła przed potworami czy złymi duchami pojawiającymi się w nocy. Takie pluszaki mają ogromny wpływ na późniejszy rozwój dziecka. Kształtuje jego wyobraźnię i rozwija na tle emocjonalnym. 

Sklep internetowy Edukatorek stawia na pierwszym miejscu właśnie rozwój dzieci. Zabawki, które znajdziemy w ofercie, mają na celu polepszać umiejętności na każdej płaszczyźnie. Jednocześnie nie rezygnując ze wspaniałej zabawy. 

Najlepszy wybór dla malucha? Układanki i puzzle drewniane

Puzzle drewniane to sposób na świetną zabawę z rodzicami. Tematyka puzzli jest szeroka. Puzzle z drewna odnoszą się do najbliższego otoczenia dzieci – zwierząt, natury owoców, postaci z bajek czy literek i poznawania świata. Zapewniają im prawidłowy rozwój intelektualny, uczą logicznego myślenia oraz rozwijają koordynację wzrokowo – ruchową dziecka. Dzieci uwielbiają układać ze sobą elementy, budować bazy, parkingi i różne budowle. Łączenie ich sprawia im ogromną radość. Już 1,5 roczny maluch może zapoznawać się z puzzlami drewnianymi i wspólnie z rodzicami w ten sposób poznawać świat. 

Zabawki marki Djeco – znane i lubiane na całym świecie

Oferta puzzli drewnianych to nie wszystko, co posiada sklep Edukatorek. To także zabawki, które dostępne są w wielu krajach. Zabawki DJECO pokochały miliony. Ich pierwsze projekty zyskały na dużej popularności. Marka powstała już w 1954 roku, więc od ponad 60 lat wypuszcza na rynek zabawki dla najmłodszych i tych nieco starszych. Spotkać je można na targach i wystawach na całym świecie, m.in. w Madrycie, Paryżu i Nowym Jorku. Inspirowane są naturą, przez co trafiają w gust młodego człowieka, dostarczając mnóstwa frajdy z zabawy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here