Zabawne prezenty

Urodziny to doskonała okazja by sprawić swojemu chłopakowi śmieszny i zarazem praktyczny prezent, który będzie mógł wykorzystać w terenie. Zobacz propozycje „aktywnych” prezentów dla swojego chłopaka!

Elegancki prezent dla faceta, który ma już wszystko. Drapaczka do jajek to metalowy, posrebrzany, solidny patyczek. Na końcu patyczka znajduje się posrebrzana rączka, która imituje kobiecą dłoń. Drapaczką można z elegancją podrapać każde trudno dostępne miejsce na ciele, ale została ona stworzona z myślą o najbardziej cennym męskim punkcie. Drapaczki można używać w towarzystwie, nawet podczas kulturalnej rozmowy. Drapaczka umieszczona jest zazwyczaj w eleganckim etui przypominającym etui na biżuterię.

Dystrybutor do alkoholu nazywany też stacją drinków. Wypełniasz go napojem z alkoholem lub bez i specjalnym wężem rozlewasz przybyłym gościom. Pomaga rozkręcić imprezę. Jest również interesującą, nowoczesną ozdobą.

Myszki dla prawdziwych wielbicieli motoryzacji. Wierne repliki samochodowych klasyków. Mają teraz dodatkowy bajer – w czasie używania świecą się światła. Takie myszki są praktyczne i wygodne. Idealne jako prezenty dla mężczyzny.

Pendrivy dla prawdziwych fanów motoryzacji. Wierne repliki pojazdów klasyków, jak w przypadku myszek. W trakcie używania świecą się przednie i tylne światła, a kółka tych małych samochodzików się kręcą. Oryginalne, a przede wszystkim praktyczne. Bardzo wygodne do przenoszenia.

Na pewno każdy z nas oglądał filmy w których główny bohater ogrzewa mieszkanie paląc pieniądze. Od dzisiaj każdy kto marzył o wrzucaniu ogromnych plików pieniędzy do kominka może spełnić swoje marzenia. Nie musicie wcale spać na pieniądzach, wystarczy jedynie brykiet z przemielonych 100 tysięcy złotych. Są bezcenne, możesz je spalić, wykorzystać jako ciężarek do papieru lub podarować potrzebującemu koledze jako śmieszny prezent. Bycie zblazowanym bogaczem to nie tylko ilość pieniędzy w portfelu, ale także stan umysłu. Dzięki brykietowi to dziwne odczucie mogą przeżyć wszyscy. Ewentualnie dla wytrwałych będą to najoryginalniejsze puzzle. Sto tysięcy złotych w brykiecie polecamy w szczególności jako zabawny prezent. Dla bogacza, ciułacza i każdego kto wie że bez pieniędzy żyć nie można.

Jeżeli ktokolwiek myśli, że szachy są nudną grą to bardzo się myli. W wersji imprezowej wymagają nie tylko myślenia, ale także mocnej głowy. Nie ma chyba na nigdzie gry, która wymagałaby tyle myślenia i rozważania kwestii strategii co szachy. Dla wszystkich, którzy uważają je za nudne i mało emocjonujące zostały przygotowane imprezowe szachy. Oczywiście nie oznacza to, że miłośnicy tej gry będą się gorzej bawić, czy nudzić, wręcz odwrotnie, można powiedzieć że nowa wersja doda trochę smaczku rozgrywce. Imprezowe szachy maja tradycyjną planszę podzieloną na 64 pola. Zasady gry są takie same, jedyna różnica polega na tym, że zamiast figur oraz pionków są kieliszki. Każdy kieliszek został odpowiednio oznaczony, aby było wiadome czy to skoczek czy wieża. Cała zabawa zaczyna się podczas zbicia figury przeciwnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here