Mama Daj Jeść

Mama Daj Jeść

Blog o gotowaniu i codzienności z przymrużeniem oka.

O mnie

Jak już zdążyliście zauważyć QuchniaKaroli przemieniłą się w Mama daj jeść- blog gotującej mamy. Pierwsza nazwa była wymyślona na szybko bez pomysłu po prostu aby była, bo chciałam jak najszybciej pisać posty z przepisami dla znajomych. 

Skąd pomysł na nową nazwę? Przypominam sobie jak za dzieciaka wołałam tak do matki. "Daj jeść" kojarzy mi się z tym aby dać rodzinie dobrze zjeść bez tych wszelkich konserwantów i świństw które ukrywają się w składzie opakowań. Przecież marynatę do mięsa można zrobić samemu a nie posilając się o gotowy fix mix z "cudami na kiju". Nie wiesz jak połączyć składniki przypraw? Podejdź spójrz na opakowanie przeczytaj skład i wykorzystaj wszystko prócz zbędnych ulepszaczy- proste prawda? Drogi gościu, rozsiądź się wygodnie i rozgość na blogu a ja postaram dać Ci inspiracje abyś wiedział co jeść;) Nowa nazwa bloga nie znaczy, że już przepadły przepisy z dobrym żarciem. Właśnie będzie bardziej domowo, krokiety, kluseczki - Witajcie!

Drugie skojarzenie z nazwą? Mama daj jeść! - bardzo proste. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mamą, może odrobinę niewyspaną ale cóż... teraz to o śnie mogę pomarzyć chyba do... no cóż termin bliżej nieokreślony. Chcę rozszerzyć jej dietę nie opierając się na papkach i ciapkach lecz wykorzystując metodę BLW czyli Bobas Lubi Wybór. Jak tylko młoda zacznie siedzieć, ruszam z nowym projektem potraw do malutkiej rąsi i bezzębnych dziąsełek.

Nadal pozostaję Karolą tylko, że mamą z głową pełną pomysłów. W sprawie współpracy proszę o kontakt mailowy:

karolina@quchniakaroli.pl

Możliwe formy współpracy:

recenzje i testowanie produktów
 posty sponsorowane
konkursy dla czytelników i akcje sponsorowane 
 współpraca niestandardowa (indywidualnie ustalana z reklamodawcą)